6. Pretīgi

Pirmo reizi pornogrāfija

Neviens īsti nezina, no kurienes tas bija uzradies. Varbūt lielie puikas atnesa. Varbūt kāds no sīkajiem nospēra saviem vecākiem. Var jau būt, ka apkopēja baba Žeņa nejauši atstāja — tu nekad nevari zināt, ko atkal sadomās apkopēja baba Žeņa. Lai arī kā tur nebūtu, vannasistabas pieliekamajā lepni gozējās publiskajai apskatei izlikts žurnāls ar plikām meitenēm.

Sastājamies žurnālam apkārt un nozīmējam galveno lapaspušu šķirstītāju.

— Nu pretīgi, — teica Karīna, sataisot smieklīgu grimasi. Kā tas vispār kādam var likties labi?
— Tiešām pretīgi, viņai tur jau iekšējos orgānus redz, — turpināja cita meitene, kuras balsī varēja just īpašu lepnumu par to, ka viņa spēj izrunāt tik nopietnus vārdus.

Nesteidzos piekrist savām spēļubiedrenēm, jo neko pretīgu tur neredzēju. Meitenes bija ļoti smukas — atšķirībā no tantēm, ko ikdienā redzēju dušās. Lapaspuses "pretīgi" kora pavadījumā šķirstījās uz priekšu, un citi, pamanot, ka es klusēju, sāka gaidīt manu verdiktu.

Sataisīju domīgu seju, izpētīju kailās dāmas bildi no galvas līdz kājām, drošības pēc pagriežot arī kājām gaisā, pāris reizes uzsitu ar pirkstiem pa galdiņu un nopūšoties atzinu, ka tiešām ir pretīgi.

— Ja jau tik pretīgi, žurnāls jāliek lietā, — nosprieda pretīguma komiteja un ātri vien izdomāja, ka meitenes vajag izgriezt ārā no žurnāla un salikt zem durvīm tiem, kas regulāri traucē mums spēlēties — lielajiem puikām. Domāts — darīts. Ar zibenīgi sazvērniecisku ātrumu uzradās šķēres, kas ātri vien žurnālu padarīja par palielu atgriezumu kaudzi.

Sadalījāmies komandās — katra komanda apstaigāja savu stāvu, cenšoties noķert brīdi, kad koridorā neviena nav, un salikt zem durvīm pretīgo meiteņu attēlus. Nolēmām arī, ka tiem puikām, kas ir īpaši iedomīgi, liksim pat divus vai trīs. Un Andrejam — Andrejam tiks vesela čupa.

Pēc pārdesmit minūtēm pretīguma ekspertu komiteja ar labi padarīta darba sajūtu steidzās gatavoties rītdienai skolā. Tā viņiem, lielajiem puikām, arī vajag. Padomās divreiz, pirms traucēs mums spēlēties. Un, ja tas nestrādās — nākamreiz dabūsim vēl pretīgākas meitenes. Mēs varbūt esam mazi, bet joki ar mums arī mazi.

comments powered by Disqus